Turbosprężarki do Volkswagena Bory

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Volkswagena w jego różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Regeneracja turbosprężarek do Volkswagena Bory

Turbosprężarki do Volkswagena Bory i innych modeli Volkswagena do kupienia u nas! Oferujemy również sprawną regenerację uszkodzonych turbin do Volkswagena Bory, w przystępnej cenie.

Volkswagen Bora - informacje o modelu

Model należący do niższej klasy średniej, produkowany w latach 1997-2005. W Europie zadebiutował jako czwarta generacja Volkswagena Jetty. Stylistycznie i technicznie samochód zbliżony jest do Volkswagenów Passata i Golfa. Wersja kombi Volkswagena Bory produkowana była w latach 1997-2005. Choć model ten nie jest już produkowany w Europie, jego produkcja i sprzedaż nadal funkcjonuje na rynkach amerykańskich i chińskich.

Kontakt

TURBINY
TURBOSPRĘŻARKI

regeneracja
nowe i używane
do samochodów osobowych i dostawczych

NAPRAWA - SKUP - SPRZEDAŻ

BOROWIEC GRZEGORZ

39-300 Mielec
ul. Długa 55

tel. 504-530-667

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Masz pytania? Skontaktuj się

Tel: 504 530 667
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
adres: ul. Długa 55, 39-300 Mielec
Znajdź nas na mapie