Turbosprężarki do Fiata Panda

Prezentujemy Państwu ofertę dedykowaną dla Fiata w różnych wersjach. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Regeneracja turbosprężarek do Fiata Panda

Zajmujemy się regeneracją turbosprężarek do Fiata Panda. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

O modelu Fiat Panda

Fiat Panda - model segmentu A produkowany od 1980. Pierwsza generacja Pandy zastąpiła w ofercie Fiata niezbyt udany model 133. Samochód miał być prostym, tanim pojazdem miejskim, stąd pudełkowate kształty, niezbyt wyszukane wykończenie oraz m.in. płaskie szyby i prostokątne reflektory. Ze względu na niesłabnącą sprzedaż, w 2003 roku pojawiła się na rynku Panda drugiej generacji, zwana też Pandą Nuova. Auto powstawało w fabryce Fiata w Tychach. Od 2012 roku oferowana jest trzecia, najnowsza generacja modelu Panda III. Sylwetka auta do złudzenia przypomina swojego poprzednika, choć w porównaniu do niego, zwiększyły się rozmiary. Panda III nie jest, jak Panda II, produkowana w tyskiej fabryce Fiata. Przeniesiono ją do zakładów marki pod Neapolem. Panda to rynkowy sukces marki – sprzedano ją dotychczas w liczbie ponad 6,5 mln sztuk.

 

 

Kontakt

TURBINY
TURBOSPRĘŻARKI

regeneracja
nowe i używane
do samochodów osobowych i dostawczych

NAPRAWA - SKUP - SPRZEDAŻ

BOROWIEC GRZEGORZ

39-300 Mielec
ul. Długa 55

tel. 504-530-667

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Masz pytania? Skontaktuj się

Tel: 504 530 667
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
adres: ul. Długa 55, 39-300 Mielec
Znajdź nas na mapie