Regeneracja turbosprężarek Mielec - Turbor

Firma Turbor z siedzibą w Mielcu

Zajmuje się diagnostyką i regeneracją turbin, turbosprężarek, wtrysków i wałów pędnych. Jednocześnie prowadzi również sprzedaż zregenerowanych turbin i wyżej wymienionych urządzeń.

Przez lata funkcjonowania firmy zadbaliśmy o wprowadzenie najnowszych technologii oraz wyspecjalizowanego sprzętu do diagnostyki i naprawy. Posiadamy długoletnie doświadczenie, co pozwala nam zapewnić wysoką jakość usług. Jednocześnie cały czas podnosimy nasze kwalifikacje - zarówno wiedzę i umiejętności, jak i wyposażenie zakładu w co raz nowszy sprzęt, w tym urządzenia doważające oraz używane materiały.

Pozwala nam to na owocną współpracę z wieloma Klientami, w tym serwisami samochodowymi renomowanych producentów.

Nasze usługi obejmują samochody osobowe wszystkich marek, jak i turbosprężarki do aut dostawczych i ciężarowych. Wszelkie naprawy przeprowadzamy zgodnie z instrukcjami producentów z uwzględnieniem tolerancji wymiarów współpracujących ze sobą elementów. Do naprawy używamy wyłącznie nowych oryginalnych części zamiennych i kitów naprawczych. Naprawiamy i regenerujemy turbiny takich firm, jak Holset, Garrett, Schwitzer, KKK, IHI, Mitsubishi. Dzięki specjalizacji możemy wykorzystywać do napraw jedynie oryginalny i zalecany sprzęt diagnostyczno-naprawczy producenta. Na nasze usługi zapewniamy 8-miesięczną gwarancję, a wszelkie naprawy oraz sprzedaż prowadzimy w konkurencyjnych cenach. Nasza działalność oparta jest na zasadach wzajemnego zaufania, poszanowania godności i etyki w biznesie. Pomimo stosunkowo krótkiego czasu istnienia firmy zdobyliśmy już wielu usatysfakcjonowanych klientów.

Obok prac diagnostycznych i naprawczych, pośredniczymi w komisowej wymianie urządzeń. Pracujemy w systemie kupna i sprzedaży a także organizowania wysyłki do Klienta.

W przypadku pytań i chęci podjęcia współpracy, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy również do zapoznania się z zawartością naszej strony, na której prezentujemy zregenerowane turbosprężąrki do wielu marek i modeli aut a także przedstawiamy porady w codziennym użytkowaniu tych urządze

Kontakt

TURBINY
TURBOSPRĘŻARKI

regeneracja
nowe i używane
do samochodów osobowych i dostawczych

NAPRAWA - SKUP - SPRZEDAŻ

BOROWIEC GRZEGORZ

39-300 Mielec
ul. Długa 55

tel. 504-530-667

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jak do nas trafić?

Sprawdź również dojazdy do naszej firmy z różnych lokalizacji

 

Masz pytania? Skontaktuj się

Tel: 504 530 667
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
adres: ul. Długa 55, 39-300 Mielec
Znajdź nas na mapie